Fotogalerie vestavěných skříní

Vestavěné skříně mají neomezený počet možností a doplňků, jako jsou zrcadla, mléčná skla, výsuvné a sklopné systémy, drátěný program a mnoho dalších.

Posuvné dveře Lamino

Laminované dřevotřískové desky se používají na korpus skříně a jsou nejčastěji použity i jako výplně dveří. Ve vzorníku si můžete vybrat z více jak 100 druhů dekorů (imitace dřeva, klasické barvy: matné, lesklé…)

Posuvné dveře - zrcadla

Laminované dřevotřískové desky můžeme kombinovat i se zrcadly, které se nejčastěji využívají v předsíních a chodbách, kde je velikou výhodou optické zvětšení místnosti.

Korpusy a vnitřní členění

Každý z nás má jiné požadavky na úložný prostor a umístění věcí. Díky výsuvným a výklopným systémům se můžete pohodlně dostat i do vyšších částí skříní a přitom stát stále nohama na zemi. Díky drátěným košům, které působí vzdušně a svěže, dosáhnete praktického uspořádání.

Rohové vestavěné skříně

Šatní systém MULTI

Samostatný systém AL stojek a polic, který je možné instalovat do téměř jakýchkoliv prostor. Šatní systém MULTI není přímo napojen na posuvné dveře, proto je možné ho použít i zvlášť, nebo v různých kombinacích.

Předsíně

V kombinaci se skříní vytváří celkový pozitivní první dojem ve vašem domově.

Kontakt vestav-skříň.cz


  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Papírenská 263, Želechovice nad Dřevnicí
  • IČ: 01969404

Oblast působení

Většinu času se pohybuji mezi Brnem a Zlínem, kde po předchozí domluvě objíždím jednotlivé zákazníky.
vestavěné skříně brno zlín olomouc