Skip to main content

Kontakt

 • Kontaktní osoba:
  Martin Mařík
 • Sídlo:
  Papírenská 263
  Želechovice nad Dřevnicí
 • IČ:
  01969404
 • Vzdělání:
  Střední průmyslová škola nábytkářská - maturita v oboru nábytkářská výroba - Bystřice pod Hostýnem
Většinu času se pohybuji mezi Brnem a Zlínem, kde po předchozí domluvě objíždím jednotlivé zákazníky. Vestavěnou skříň je vždy lepší vymýšlet na místě realizace tak, že zákazník říká svou představu, kterou postupně skládám na počítači do návrhu.
vestavěné skříně zlín a brno

Jihomoravský a Zlínský kraj

Rádi za Vámi přijedeme
Brno, Zlín, Olomouc

Realizace vestavěné skříně

vestavěné skříně

PŘIJEDU ZA VÁMI

Pro nezávazný návrh a cenovou kalkulaci mě neváhejte kontaktovat. Rád se s vámi setkám přímo na místě, kde bude skříň stát, a společně vytvoříme nejvhodnější řešení.

Kontaktní osoba:
Martin Mařík
vestav-skrin@seznam.cz
+420 775 100 082
vestavěné skříně návrh

3D NÁVRH PŘÍMO NA MÍSTĚ

Ke každému projektu přistupujeme individuálně a dokážeme dosáhnout maximálního využití prostoru pro uložení věcí. Vše začíná návrhem, který společně s vámi vytvoříme přímo u vás doma, a díky počítačové vizualizaci si ihned uděláte představu, jak bude skříň vypadat.
vestavěné skříně montáž

CENOVÁ KALKULACE

Po návrhu provedeme na místě cenovou kalkulaci. Cena se odvíjí od použitých materiálů, podstatné je také vnitřní uspořádání vestavěných skříní podle různých vestaveb a doplňků. Ukázky kalkulací najdete v sekci Ceny vestavěných skříní.
vestavěná skříň

DOPRAVA A MONTÁŽ

Do 6-8 týdnů je vaše nová vestavěná skříň vyrobená, dopravená k vám a namontovaná. Garantujeme desetiletou záruku a servis a seřízení skříně každých 5 let.

vestavene skrine brno zaruka 10 let