Skip to main content

Vestavěné skříně na míru

Jsem odborník na návrh a realizaci vestavěných skříní. K dispozici mám spoustu bílých, jednobarevných i dřevěných dekorů, nebo moderní skleněné posuvné dveře, které dodáváme v matném, lesklém či zrcadlovém provedení. Uvnitř skříně můžete mít police, zásuvky, šatní tyče či stojany na boty a další praktické vychytávky. Prohlédněte si fotogalerii realizovaných vestavěných skříní. Není pro mě problém ani atypická poptávka skříně s výškou nad 300 cm nebo třeba s 6 křídly, v takovém případě mě prosím kontaktujte.

Vím, že každý potřebuje něco jiného, proto vždycky vše nejdříve probereme po telefonu a pak se s vámi sejdu přímo u vás doma. Nejprve si řekneme, kam přesně skříň umístit, jak velká má být a k čemu ji budete potřebovat. Podle toho pak přímo na místě vytvořím 3D návrh na míru, vybereme barvy, materiály a vnitřní vybavení skříně. Hotovou cenovou nabídku dostanete hned.

Montáž vyrobené skříně pak provádím s týmem zkušených pracovníků. Od objednání po montáž většinou uběhne méně než 8 týdnů.

Můžete se spolehnout, že kvalita mé práce je vždy stoprocentní. Samozřejmostí je 10letá záruka na posuvné dveře. Stovky spokojených zákazníků doporučují mé služby dál. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a já vám nejpozději do dvou dnů zavolám a domluvíme se na realizaci vaší vestavěné skříně.